Přidej recenzi

Objednávka uzavřena

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 2 roky.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7732

  holcapek.a
  Účastník

  dobrý den, mám dotaz ohledně uzavření objednávky ze strany Aliexpressu. Po objednání a zaplacení kartou přijde email, že platba byla akceptována. Po nějaké době mi přijde email z tímto textem:

  Your Order No. 83392658022012 has been closed

  Dear holcapek.a NA,
  Thank you for shopping on AliExpress !
  We are sorry to inform you that we have to cancel your order for security reasons. To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification.
  When we receive your documents, we will verify them within 3 business days. If the documents are valid, you can reorder on Aliexpress.
  We apologize for any inconvenience, and thank you for your patience and understanding.

  Sincerely,
  AliExpress.com
  2017.04.18 17:18

  This is an automated system email. Please do not reply to this email.

  Pokusil jsem se zboží objednat i od jiného prodejce ale opět to samé. Nevíte co s tím???. Díky Aleš

  #7733

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  nyní nemůžete na Aliexpress objednávat žádné zboží, protože máte zablokovaný účet od Aliexpressu. Je to bezpečnostní opatření, které má nakupující chránit. Nyní musíte zaslat fotokopie požadovaných dokumentů – což je myslím občanský průkaz nebo jiný průkaz s fotografií a přední strana platební karty (nutno zamazat prostřední čísla). Po nahrání dokladů je Aliexpress zkontroluje a poté Vám účet odblokuje. Jiná možnost není. Nepomůže ani založení nového uživatelského účtu na jiný e-mail – stačí jedna objednávka a zaplacení toutéž kartou a máte účet zablokovaný znovu :-/

  #7734

  holcapek.a
  Účastník

  dobrý den, děkuji moc za informace. Ještě bych se chtěl zeptat, kam se mají kopie dokladů odeslat( předpokládám že stačí emailem) a zda je toto bezpečné posílat někam doklad a kopii karty:-D Díky moc za cenné rady Aleš

  #7735

  Iveta
  Klíčník

  Právě že e-mailem to neposíláte – jak se ve zprávě píše, máte kliknout na My Appeal a tam se Vám zobrazí tlačítka na nahrání dokladů. Nahráváte to přímo do Aliexpressu. Samozřejmě si na dokladech začerníte nebo jinak schováte některá data, aby nedošlo k jejich zneužití.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.