Přidej recenzi

objednávka

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 9 měsíci.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #862

  Zdravím, poprvé jsem si objednala zboží na Aliexpress a potřebuji poradit. Objednala jsem si před více než týdnem zboží a je furt na složce pay success co to znamená ?? Jako, že čekám až ho prodejce zabalí a pošle ? Přijde mi, že to hrozně dlouho trvá a běží tam čas, že ho musí do měsíce zabalit a poslat jestli jsem to tak pochopila. Takže to měsíc trvá než ho zabalí a pošle a pak čekat další skoro měsíc než to přijde ? Děkuji za radu. 😉

  #864

  Iveta
  Správce

  Ahoj, kde prosím tě vidíš Pay success, vůbec mi to nic neříká. Statusy objednávek jsou jen viz příloha. Pokud byla obj. zaplacena, platba ověřena, tak na této hlavní stránce objednávek běží čas pro prodejce, aby zboží odeslal. Když zboží odešle, tak začne běžet čas pro doručení, ale ten je vidět jen když si objednávku otevřeš.

  #865

  Inna
  Člen

  Ahoj,
  ano pochopila si to správně. Znamená to, že se teď čeká než prodejce zboží pošle. Každý prodejce posílá jinak, někdo dříve, někdo později. Většinou ale posílají do týdne, tohle bude spíš vyjímka, některé zboží je mi doručeno do 14ti dnů, některé později. Tak to prostě je.

  Inna

  #867

  Inna
  Člen

  Iveto, vidí to tady:

  Attachments:
  #868

  Iveta
  Správce

  Aha, už to vidím, toho jsem si nikdy ani nevšimla 😀 Díky za ukázku 😉

  Ano, někdy to trvá opravdu dlouho, než to pošle. U zboží je např. napsáno 14 dní a když se potvrdí platba tak tam naskočí třeba 30 dnů. Některý prodejce to pošle za 2 dny, někdo za 14 dnů a někdo taky poslední den. Myslím, že čekají až bude více objednávek až s tím půjdou k přepravci (čínská pošta či jiný přepravce), někde jsem četla, že dostávají množstevní slevy… tak možná proto to odeslání dlouho trvá. U nás např. PPL také požaduje určitý počet balíků, aby si pro to přijeli, jinak s tím člověk musí k nim na pobočku.

  Doručování pak trvá 10-60 dnů, jak kdy. Dokonce se nedá ani říci, který přepravce to doručí nejrychleji. Obecně bych řekla, že nejrychlejší zásilky mívám přes Yanwen, cca 10-18 dnů, ale některé zásilky přijdou také až za 40 dnů. Prostě opravdu to nejde odhadnout. Dokonce se často stává, že přijdou zásilky, které byly odeslány později, myslím tím, že se jako předběhnou, nechodí v pořadi, jak byly odeslány.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.