Přidej recenzi

Otvoriť spor?

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 5 roky, 6 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1450

  Andrea
  Člen

  Dobrý deň,

  potrebovala by som poradiť. 29.9. 2015 som objednávala 9 čeleniek, ale urobila som na ne 2 objednávky tzn., že v prvej objednávke som objednala 5 čeleniek a v druhej objednávke zasa 4 čelenky. Predajca mi dal na obidve objednávky rovnaké sledovacie číslo. Včera mi poštárka doručila iba jeden balíček, v ktorom bolo 6 čeleniek. Predajca mi je teraz dlžný 10,29 € za tie zvyšné 3 čelenky, ktoré nedošli. Mám otvoriť spor? Alebo sa mám s ním dohodnúť, aby mi za tých 10,29 € poslal zvyšné 3 čelenky, ktoré neposlal?

  Ďakujem za odpoveď…

  #1452

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  nejprve zkuste kontaktovat prodejce, zda se stala chyba při balení a bylo doručeno méně čelenek, nebo zda neposílal 2 balíčky (ikdyž uvedl jen jedno číslo zásilky). Pokud potvrdí, že poslal jen jeden balíček, otevřela bych spor a požadovala peníze zpět. Až by potvrdil, objednala bych zbylé 3 znovu. Je to bezpečnější, než věřit prodejci, že odešle druhý balíček, na který budete čekat, ujišťoaná, že jej poslal a přitom nic nedošlo.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.