Přidej recenzi

platba

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #2555

  Martina
  Uživatel

  Dobrý den, objednala jsem si na ali zboží, které nepřišlo. Otevřela jsem spor, prodávající napsal, že vrací peníze. Přišel mi email:

  An agreement has been reached for Order No. 75383753222680 .
  Please note:
  You should receive your refund within 3-15 working days. If there is a delay, please check with your issuing bank or contact us for help.

  Jen se chci zeptat, zda se mi vrátí peníze na účet, když není č. platební karty uložené na alipay.

  Děkuji Martina

  #2556

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  ano. Provede se zpětná platba, kdy oni ani nemusí znát číslo karty, prostě tu přijatou platbu odmítnou a banka ví kam peníze vrátit. Takže se nebojte. Jen upřesním, že peníze se u některých bank vrací ke dni platby. Tzn. když jste věc koupila řekněme v dubnu, spor jste vyhrála teď v červenci, tak částka může být vrácena s datumem dubna. Chce si to ohlídat, ale většinou jsou peníze do 2-5 dnů zpět.

  #2557

  Martina
  Uživatel

  Děkuji za rychlou odpověď. Prodávající měl na doručení 15-39 dní.Zboží jsem objednávala někdy začátkem května. Koukala jsem u objednávky na informace o vrácení – svítí tam puntík zpracování refundace.a spor je uzavřen. Je to tak v pořádku?
  Děkuji Martina

  #2558

  Iveta
  Klíčník

  Ano je, ještě se tam objeví třetí oranžový puntík Refund a to už budou peníze poslány a do druhého dne by jste je měla mít připsané.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.