Přidej recenzi

Platba pomoct

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1874

  Jiřina
  Člen

  Dobrý den chtěla bych se zeptat chtěla jsem si obednat zbozi vse jsem vyplnila že budu platit kartou visa a pak mi to napsala něco v anglictině v prekladu ze platba nelze, i když mám na učtě dostacujici penize , tak se chci zeptat v cem je chyba jsem u ceské sporitelny . Koukala jsem na ostatní Diskuze ale nenesla jsem nic :/ Děkuji

  #1876

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  a máte povolené platby kartou na internetu ve svém internetovém bankovnictví? Případně dostatečně vysoký limit pro platbu? Můžete mít nastavené limit týdennní/měsíční a může se sčítat s platbami v obchodech.

  #7473

  Stanine Poire Brut
  Účastník

  Zdravím!

  Už 4 dny se trápím s platbou na ali… Stále po mě žádají číslo karty a datum expirace, všechno zadávám dobře, na účtu je dostatečný zůstatek financí, povolené IB taky mám v dostatečné míře…Přes ALIpay už platit nelze. Kde dělám chybu?

  #7477

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  napadá mne, zda kromě povolených plateb na internetu máte nastavené i limity pro platby – max. platbu na den, týden, měsíc. Některé banky mají nastavitelné i počet plateb za den, týden či měsíc.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.