Přidej recenzi

Potvrzení přijatého zboží

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Michal Šíma a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíců.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 8 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #2382

  Lenka
  Uživatel

  Dobrý den,
  prosím o radu. Potvrdila jsem přijetí zboží ještě před tím, než mi zboží přišlo. Špatně jsem si to přeložila. Jsem ještě v době, kdy je možné zanechat zpětnou vazbu nebo zahájit spor. Je nějaký způsob, jak to napravit, aby mi zboží přišlo? Peníze byly z účtu již odečteny.

  Velmi děkuji za odpověď

  #2383

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  s tím bohužel nic neuděláte. Můžete otevřít spor, ale prodejce Vám ho zamítne, stejně jako Aliexpress při případné eskalaci. Zbývá jen doufat, že zboží v pořádku dojde 🙁

  #2384

  Lenka
  Uživatel

  Děkuji za odpověď.
  A myslíte, že oni mohou zboží v průběhu cesty vrátit zpět k prodávajícímu? Dle sledování zásilky je prý zboží již na cestě.

  #2385

  Iveta
  Klíčník

  Ne, odeslaná zásilka, která má již tracking, vrátit nelze.

  #2386

  Lenka
  Uživatel

  Takže toto zboží by eventuelně mohlo dorazit. Tak uvidíme. A tracking se „počítá“ až ve fázi „odchýlení od původní země“? Nebo již od pustupu od prodávajího.
  Děkuji za odpověď

  #2387

  Iveta
  Klíčník

  Tracking začíná tím, že se zásilka objeví. Pokud to hlásí „číslo zásilky neznámé“ nebo „sledovací číslo neexistuje“, tak ještě nebyla podána.

  #2388

  Lenka
  Uživatel

  Děkuji.
  U všeho zboží již mám tu oranžovou časovou osu. Takže zbývá jen čekat, zda zboží dorazí či nikoliv. Psala jsem také ke každému zboží prodávajícímu o mé situaci, tak uvidíme, zda mi odpoví.

  #2676

  Michal Šíma
  Uživatel

  Chci se zeptat nejde mi potvrdit přijaté zboží.při kliknutí na tlačítko se mi zobrazí viz. příloha a tam to nejde co s tím?Zboží mám už doma a na časovej ose to sotva předali přepravci.
  A hlavně se mi se mi dlouho ověřuje přihlášení do účtu.
  Děkuji za radu

  Attachments:
Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 8 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.