Přidej recenzi

Problém s odesláním

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 6 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1086

  tomas
  Člen

  Dobrý den,
  2.6. jsem si na AliExpressu objednal sluneční brýle. Platba byla provedena ještě tentýž den a potvrzena byla o den později. Od té doby (od 3.6.) čekám na odeslání balíku – je stále ve stavu Awaiting Shipment. Na AliExpressu nakupuji poprvé, ale zdá se mi, že už to trvá dost dlouho, na internetu psali že odeslání trvá 2-3 dny. Chci se jen zeptat jestli je to běžné nebo ne.
  Děkuji za odpověď.

  #1088

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  odeslání trvá podle toho, co je napsané u zboží (viz obrázek). Poté, co je Vám schválena platba, tak se obvykle prodlouží čas o 1-3 dny oproti tomu co bylo napsané u zboží. Čas, který má prodejce na odeslání se Vám zobrazuje u objednávky (např. Days Remaining: [ 14 days 11 hours 43 minutes ] , status objednávky Awaiting Shipment).
  Až zboží prodejce odešle, změní se status objednávky na Goods Awaiting Acceptance a po rozkliknutí objednávky Vám bude běžet čas pro obdržení objednávky (např. Reminder: In 28days 23hours 42minutes 10seconds Purchase Protection will end.). Když bude čas končit, můžete (spíše musíte) čas prodloužit kliknutím na prodloužení doby. Otevírat spor kvůli nedoručení dříve než 60 dnů po odeslání nemá cenu, prodejce stejně jako zákaznické centrum Aliexpressu by Vám napsalo, že musíte čekat nejméně 60 dnů a poté se teprve ozvat.

  Jinak doporučuji pročíst články a shlédnout videa o nakupování na Aliexpress zde na Alirecenze.cz – v horním menu kliknout na zelený čtverec Jak nakupovat. V levém menu se Vám pak zobrazí dostupná videa – od registrace na Aliexpressu, přes výběr zboží, nákup, platbu, potvrzení až po případnou reklamaci došlého zboží.

  Attachments:
Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.