Přidej recenzi

Prodejce nereaguje

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Jana a poslední změna proběhla před 4 roky.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2036

  Jana
  Člen

  Dobrý den, potřebuju poradit. Na začátku prosince jsem objednala šátky, čekala jsem do konce ledna a pořád tam byl status „Čeká na zásilku“, ale peníze z účtu mi odešly, tak jsem dala „Zrušit objednávku“, ale do teď nikdo nereagoval, prodejce se neozývá…jak mám dál postupovat? Děkuji J. 🙁

  #2038

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  každý prodejce má u svého zboží uvedeno, v jaké době zboží vychystá a odešle. Dle Vašeho příspěvku měl prodejce cca kolem 60 dnů na vychystání, možná i více. Pokud s takovouto dlouhou dobou nesouhlasíte, raději objednávejte u prodejců, kteří mají uvedeno 3-7 dnů.
  Podala jste žádost o zrušení o objednávky, ale tuto žádost musí schválit prodejce. Nyní se samozřejmě neozve, protože v Číně slaví svátky. Někteří prodejci končí svou dovolenou 14/2, někteří 17/2 a někteří prodejci mají svůj obchod zavřený do konce února. Budete muset počkat, až Vám prodejce odpoví nebo pokud nevyprší lhůta pro odeslání, případně pokud prodejce zboží neodešle.

  #2044

  Jana
  Člen

  Děkuji, jestli tomu dobře rozumím, tak jak se odpočítává čas viz „Tato objednávka bude automaticky zrušena do…“ mám tam 7 dní a něco…tak to automaticky zruší a pošlou mi peníze zpět? Děkuji J.

  #2045

  Iveta
  Správce

  Ne. Nyní čekáte na jednu z možností, která nastane:
  1) prodejce žádost o zrušení potvrdí – objednávka bude zrušena a přijdou Vám peníze zpět
  2) prodejce žádost zamítne – objednávku normálně pošle, třeba i v poslední hodině
  3) prodejce nebude reagovat – čas vyprší, objednávka bude zrušena a přijdou Vám peníze zpět.

  #2048

  Jana
  Člen

  Děkuji už to chápu 😛

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.