Přidej recenzi

prodejce nereaguje na spor

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 11 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7751

  sniy5
  Účastník

  Dobry den

  Chtel bych se zeptat, zda nekdo ma zkusenost s otevrenym sporem, u ktereho mi prodejce uz tyden nenapsal ke sporu nejake vyjadreni ci navrh. Myslel jsem, ze kdyz prodejce neodpovi do 5ti dnu, spor se automaticky uzavre v muj prospech, ale po tydnu se stale nic nedeje. Nikde neni videt ani zadny odpocet, kolik kdo ma vlastne casu na reseni.

  prikladam i screen s mym progressem na ali

  predem dekuji za odpoved

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #7753

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  když prodejce nereaguje, tak se spor předá k posouzení Aliexpressu – viz datum uprostřed (27/4). Poté se čeká, než se k Ali ke sporu vyjádří a u posledního bodu máte datum, kdy bude spor uzavřen (4/5), ale občas to může i den přesáhnout. Nyní si myslím, že už budete mít spor ukončený nebo budete mít vyjádření od Ali.
  Těch 5 dnů, do kdy se spor řešil s prodejcem byl v dřívější verzi sporů. Nyní probíhají spory rychleji a právě se řídí těmi daty uvedených na přímce s puntíky. Dřív tak totiž prodejci natahovali doby řešení sporů, aby získali čas.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.