Přidej recenzi

Prosím o radu …. mám otevřený spor, číňan psal že prodloužil lhůtu o 30 dní…

Aliexpress česky – Diskuze a Nákupy z Číny Fóra Různe Prosím o radu …. mám otevřený spor, číňan psal že prodloužil lhůtu o 30 dní…

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Blanka Kubalíková a poslední změna proběhla před 1 týdnem.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (celkem z 3)
  • Autor

Lucinka
    Správce

Prosím o radu …. mám otevřený spor, číňan psal že prodloužil lhůtu o 30 dní ať stáhnu požadavek na vrácení peněz že věří že zboží dostanu …. jak mám požadavek stáhnout … nebo mám se na to vykašlat a čekat??? Už dříve jsem od toho samého prodejce objednával a nebyl problém …. díky za radu …

Blanka Kubalíková

požadavek stáhnout znamená zrušit spor ……. nedávno jsem řešila to samé. Napsali mi, že prodloužili lhůtu (že zkontrolovali, kde se zboží nachází), přišel mi o tom potvrzovací email z Ali. Zrušila jsem spor a lhůta byla prodloužená. Zboží v tomto konkrétním případě opravdu dorazilo …. 🙂

Mirek Šiman

Pokud se jedná o prodejce kterého znáte A víte že zboží posílá Vyplatí se napsat mu před otevřením sporu zprávu ve které se domluvíte na prodloužení doby dodání

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (celkem z 3)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.