Přidej recenzi

reklamace 5ks flash disku

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 9 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #798

  Jan
  Člen

  Dobrý den,

  bohužel až ted, ale nedá se nic dělat…..chci se zeptat- loni 29. července jsem si objednal 5 ks flash disku 64gb….prvních 5 ks došlo po týdnu a byly bez problémů! říkám si když je to tak rychle a je to skutečně 64gb tak zkusím objednat ješte jednou to samé ( nákup za 1000kč) …. no a balík mi nedošel do ted! 23.2.2015…komunikace s prodejcem byla do vánoc….psal mi at jsem trpělivý, že začínájí být vánoce a že pošta nestíhá nicméně balík není…1000 kč se odečetlo….dotaz zní jestli i po tak dlouhé době lze nějak dostat peníze zpět? balík jsem nepřevzal, když se podívám na výpis české pošty kde se zásilka nachází ukazuje mi to stále že je v Praze….( byl jsem na poště, tam mi bylo řečeno, že reklamaci může uplatnit jen odesílatel…) tak já nevím..jsem smířený teda že už neuvidím ani flash disky ani peníze….poradíte mi někdo něco? děkuji mockrát

  #802

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  a to dosud s prodejcem prodlužujete dobu na obdržení? Pokud ano, tak okamžitě otevřete spor pro nedodání zásilky. Pokud však čas vypršel, tak se peněz asi těžko domůžete. Ali poslalo peníze prodejci a ten s Vámi již nemusí komunikovat. Mohu požádat o číslo zásilky, klidně do zpráv. Je mi divné, že i po půl roce se ukazuje tracking.

  #809

  Jan
  Člen

  všechno je dávno ukončeno….prodejce celkem dlouho komunikoval na to že to je takovou dlouhou dobu…podle mě to stopil nějáký pošták v Praze protože už je to tam strašně dlouho a nehlo se to z Prahy….na poště mi říkali že to může čekat na proclení….ale tak dlouho? jak dlouho trvý něco proclít?

  #810

  Iveta
  Správce

  obvykle to trvá 2-3 dny. Pokud to celnice zadrží, tak pošle písemné vyrozumění o zadržení. Což už by asi dávno přišlo. Pokud by se to ztratilo, musel by to opravdu řešit prodejce, ale to by se muselo přes spor a ten už k dispozici nemáte. Může se stát, že třeba někdy zásilka dorazí… Mně začátkem ledna přišly věci, kterým skončil tracking 15/9 – odeslání do ČR a konec. V listopadu mi vrátili peníze, v prosinci už 17track.net hlásil, že zboží je na cestě déle než 90 dnů a nelze již sledovat a najednou v lednu jsem měla obálky ve schránce.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.