Přidej recenzi

Shipment cancelled + prodejce už není na aliexpressu

Aliexpress česky – Diskuze a Nákupy z Číny Fóra Nakupování na Aliexpress Objednávky Zrušení objednávky Shipment cancelled + prodejce už není na aliexpressu

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  MichalB51 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 10 měsíci.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #8522

  MichalB51
  Účastník

  Dobrý den, potřeboval bych poradit. U dvou objednávek od stejného prodejce se mi po několika dnech objednání ukázalo „Shipment cancelled“, když jsem chtěl kontaktovat prodejce tak jsem zjistil že už neexistuje a po otevření sporu mi aliexpress odpověděl jen toto viz screen. Nevíte jak postupovat dál žádný email mi nepřišel jak píšou. Děkuji Michal

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #8524

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  toto je aktuální stav tohoto sporu? Dnes je 9/4 a ve sporu je uvedeno, že bude do 27/3 vyřešen. Peníze by měli vrátit automaticky zpět, když prodejce svůj obchod zrušil (nebo byl zrušen Aliexpressem jako podvodný). E-mail by Vám měl přijít kolem 20/3, kdy jste otevíral spor.

  #8525

  MichalB51
  Účastník

  Právě že je 9.4 taky jsem si myslel že zo bude 27/3 vyřešeno a právě se neděje nic. Tak nevím no. Odepsali tam jen reminder: Because your order was sent by AliExpress Shipping, your refund request will be automatically handled by us instead of the seller.Please select if would like to ‚Accept‘ the proposal we provided, or if you prefer to ‚Upload Evidence‘ of the product to support your case. Please note that if this request is determined to be unrelated to logistics, we will hand over the refund request to the seller. For more information, please check the ‚AliExpress‘ Judgment Details‘ or your email inbox.

  #8526

  Iveta
  Správce

  Tak zkuste napsat na chat Aliexpress, zda se jim v systému „nezasekl“ Váš spor.

  #8527

  MichalB51
  Účastník

  Dobře, zkusím ještě počkat, že aliexpress má na řešení sporu 15-60 dní. Tak uvidím děkuji.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.