Přidej recenzi

shipping

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 6 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1651

  Alžběta
  Uživatel

  Ahoj,

  prosím mám velký problem s aliexpressem, bohužel v tom vubec neumím chodit, a nechtěne jsme se dostali do situace kdy mam ve stavu napsáno, že boty musím poslat zpět do 8 dní,..Bohužel tohle jsme nechtěli, tři týdny jsem se s prodejcem dohadovala ve zprávách, s tím že mi řekl at boty pošlu zpět, nevěděla jsem vubec jak to funguje, před dvěma dny jsme otevřeli spor s vysledkem že prodejce přijmul, full refund, to jsme ovšem vubec netušili, že už nepujde nic nepujde dělat s poplatky za shipping zpatky do Číny, ktere za ty boty budou asi velmi vysoké.

  Spor jsme chtěli dále projednávat, bohužel jsme nečekali, že to dále již nepůjde.
  Můžete mi prosím sdělit, jestli za jaké náklady, jak nejlěvněji poslat boty cca balík 25X25X10 cm, 1,2 kg… Protože já jsem z toho naprosto otrávena a zničená… měsíc se tady s tím otravuju, a ted zjistím, že už s tím nic neudělám a boty za 70 euro mužu vyhodit, (každá je jiná), jedná užší a nejde skoro ani nazout….

  Moc díky za odpověd
  Alžběta

  #1652

  Iveta
  Klíčník

  Ahoj,
  kalkulátor zásilek do zahraničí je tady: https://www.postaonline.cz/kalkulacka-postovneho

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.