Přidej recenzi

Sluneční brýle

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Český Aliexpress a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 4 týdnů.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #8835

  Zuza
  Účastník

  Dobrý večer, ráda bych si objednala sluneční brýle, ale potřebuji vědět, zda mají opravdu 100% UV ochranu? Konkrétně se jedná o brýle zn. RayBan a také tyto http://znacky.x.yupoo.com/albums/13428844?uid=1&referrercate=551791 – u těchto brýlí je navíc, jak se zdá na jedné fotce, kategorie 4 (cat 4), což by měla být hloupost, protože např. u černých brýli je kategorie 3, ale 4 je pro speciální brýle třeba na ledovce… Můžete mi prosím zjistit jaká je opravdová ochrana? Děkuji!

  #8836

  dobry den, na ktere fotce prosim?

  C5 je jen oznaceni poradi bryly dle barvy, nerika nic o kategorii nebo o UV ochrane. UV ochrana by mela byt s vysokou kvalitou. Proto i ta cena bryly.

  #8837

  Zuza
  Účastník

  C4, ne C5, což je opravdu označení kategorie (tedy běžně má být), nemyslím kód produktu. 🙂 Je to značení uvnitř na nožičce http://znacky.x.yupoo.com/527644?uid=1. Já bych měla nosit kategorii 3, tedy tmavé brýlé. U těch brýlí Cartier se zdá být ale celkem světlé sklo, ale podle popisu to vypadá, že by mělo jít alespoň o polarizační brýle. Takže brýle zde nabízené by opravdu měly mít klasickou 100% UV ochranu a ještě pokud se píše, že jde o polarizační brýle, tak je to také pravda, ano? 🙂

  #8838

  Ano, vse by melo byt tak jak je to napsano. prodejce je na trhu opravdu dlouho, takze neocekavejte zadne problemy 🙂 Myslim ze budete spokojena.

  #8842

  Zuza
  Účastník

  Děkuji za odpovědi. 🙂

  #8857

  rado se stalo 🙂

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.