Přidej recenzi

Špatné číslo zásilky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1937

  Adele Zapletal
  Uživatel

  Zdravím vás všechny, prosím vás chtěla bych se zeptat na jednu věc co se týče objednávek na aliexpressu.
  Aliexpress používám už delší dobu a objednávám si jen obuv sportovní, vždy mi přišly včas a bez problému, jenže teď jsem si objednala další boty a přišlo mi číslo zásilky, ze začátku jsem si myslela že je všechno v pořádku, že fakt dojde brzo, jenže když jsem přišla na poštu a zadala jim to číslo zásilky tak mi řekli, že zásilka je už doručena úplně někde jinde, jinému člověku (přitom adresu tam mám pořád stejnou u objednávky)…takže nejspíš prodávající zaměnil čísla zásilek, proto vás prosím, co mám teď dělat, když prodávající mi ještě neodepsal? nebo popřípadě jak dál postupovat? Budu čekat na vaše odpovědi, mnohokrát děkuju prozatím, Adéla.

  #1938

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  napíšete prodejci, což jste udělala a čekáte na jeho odpověď se správným číslem zásilky. Pokud bude končit čas dodání, prodloužíte jej. Když to bude více jak 60 dnů od odeslání, otevřete spor a Aliexpress Vám vrátí peníze za nedodanou zásilku.

  #1939

  Adele Zapletal
  Uživatel

  Zdravím vás, no napsala, ale ještě se neozval, (v té rychlosti jak jsem vše řešila na poště tak jsem dala nechtě, že zásilka byla doručena a v pořádku, hned jsem mu psala že to byl omyl, že zásilku nemám, ten čas dodání prosím vás kde najdu přesně? Je opravdu možné, že zaměnil čísla zásilek, protože je blbost aby balík byl odeslán člověku, když je tam moje adresa správně.

  #1940

  Iveta
  Klíčník

  No tak jestli jste potvrdila, že zásilka Vám byla doručena v pořádku, tak to bude problém s dokazováním.
  Čas pro dodání Vám tak již přestal běžet a máte 15 dnů (od potvrzení) na otevření sporu – pak už nemáte žádnou šanci. Problém je, že se Vám těžko bude dokazovat, že Vám zásilka nedošla – nemáte správné číslo a podle trackingu u objednávky je zásilka také doručená. Do sporu přiložte obrázek ze 17track.net, kde bude vidět, do jakého města byl doručen a k tomu přidejte svou adresu, jako důkaz, že se nejednalo o Váš balíček.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.