Spor

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #879
    Jana
    Member

    Ahoj všem,
    potřebovala bych poradit. 8.1.2015 jsem si objednala psaničko na ples. Prodejce mi to poslal. Sledovala jsem zásilku. Od 25.1.2015 je tam napsané, že už přišla zásilka do ČR, ale od té doby čekám na zásilku a ona nikde a je už březen. V úterý jsem vyvolala spor, že mě to nepřišlo a taky mi už končila za 3 dny ochranná lhůta. Dneska mi odpověděl prodejce: hi dear your package already have been sent out. this is the tracking NO: RE108051052EN and you can check it on the website: http://www.yw56.com.cn/english/DIY.asp We just help you extend the delievery time.So that you could have enough time to get it and ensure you Rights and interests. hope you could help us to close the dispute.It will make the thing complex.Thanks for your understand. Best regards.

    Prodejce mi odmítá vrátit peníze a navrhnul prodloužení. Když se podívám na tu objednávku, tak mi to prodloužil o 41 dní. Já ted nevím, jestli to mám přijmout a doufat, že mi to pošta doručí nebo mám trvat na vrácení peněz, když už jsem čekala na zásilku 2 měsíce.
    Děkuji za rady
    Jana

    #880
    Iveta
    Keymaster

    Ahoj,
    spor bych neuzavírala, je to opravdu dlouhá doba. Ali garantuje dodání do 60 dnů od odeslání, což počítám bylo někdy kolem poloviny ledna a 60 dnů bylo nyní v polovině března. Spor můžeš i eskalovat a Ali by to mělo uznat. Navíc bych tam napsala, že jsi objednávala psaníčko na zimní plesovou sezonu a nyní již končí a psaníčko již tedy nepotřebuješ. Je možné, že časem se někde zásilka najde a doručí ti ji, ale zatím je opravdu již skoro 2 měsíce ztracená. Obvykle po doručení do ČR je zásilka doručována během 7-10 dnů.

    #888
    Jana
    Member

    děkuji 🙂

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password