Přidej recenzi

Spor

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Júlia a poslední změna proběhla před 4 roky, 3 měsíci.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2079

  Júlia
  Člen

  Dobrý deň.
  Objednala som si náušnice, ktoré neprišli 🙁 Objednané boli 11.11.2015. Keďže neprichádzali ani po predĺžení času, otvorila som spor. Po uplynutí času, spor bol ukončený : Dispute finished.. Ale nechápem teraz, peniaze mi vráti, alebo neviem??? Odkazuje ma na feedback. Ale ako ho môžem dať keď nič som nedostala? a pritom balíček podľa 17track.net, je v SR, ale už vyradený. Čo to znamená?
  Prosím Vás o radu. Ďakujem J.

  #2080

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  čas sporu tedy uplynul po 5ti dnech – prodejce neodpověděl, nebo jste na spor poté neodpověděla Vy? Jaká je červená částka ve sporu?

  #2081

  Júlia
  Člen

  No ako čiastka nie je veľká. Nezbláznim sa ak náhodou nič nevráti, ale tak do budúcna aby som vedela. Je to 1,75 a mám tam takúto poznámku: Since the seller did not respond to your dispute within the deadline, the system has settled the acording to your proposal. You do not need to return the goods.
  Takže neodpovedal predajca. Ja som stále, ten spor sledovala. Mala som ho kontaktovať ak neodpovedal? Alebo ako?
  Ďakujem za odpoveď.

  #2082

  Iveta
  Správce

  Ne, nemyslela jsem výši částky 🙂 Ale myslela jsem tak, že třeba jste žádala 100% z ceny zpět a prodejce odpověděl, že 0 a pokud by jste nereagovala, tak by se tam schválila ta 0 a byla by červeně.
  Ale prodejce neodpověděl, což je nejlepší řešení (nemusíte se s ním dohadovat) a peníze se Vám tak vrací zpět.

  #2084

  Júlia
  Člen

  Jaaj 🙂 no nič v percentách som nežiadala, ani nič tu nevidím. Tak potom asi mi tie peniaze vráti. A kde sa žiada v percentách, čo spomínate, lebo pri otváraní sporu som nič také nevidela. A kedy mi asi tie peniaze prídu a ešte mám otázku 😀 čo si myslíte aký dôvod mohol byť, ze mi to neposlal, keď na 17 track písalo, že je na Slovensku.
  Ďakujem pekný večer

  #2085

  Iveta
  Správce

  V procentech nic není uváděno, to je jako příklad – když žádáte full refund, žádáte 100% z částky, abychom se nemuseli bavit o přesné výši Vaší objednávky 🙂
  Peníze přijdou většinou během 2-14 dnů a budou připsány ke dni objednávky.
  On Vám zásilku pravděpodobně poslal, ale asi se buď ztratila nebo jen zdržela cestou. Právo na vrácení peněz máte po 60ti dnech od odeslání. Pokud pak zboží přijde, záleží na Vás, jestli budete chtít zpětně prodejci zaplatit nebo si ho necháte zdarma.

  #2090

  Júlia
  Člen

  Ďakujem Vám za pomoc 🙂 práve dneska mi prišla 😀 takže som rada, ešte raz vďaka 🙂 pekný deň

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.