Přidej recenzi

Spor

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Júlia a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíců.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (z 7 celkově)
  • Autor
    Reakce

Júlia
    Uživatel

Dobrý deň.
    Objednala som si náušnice, ktoré neprišli 🙁 Objednané boli 11.11.2015. Keďže neprichádzali ani po predĺžení času, otvorila som spor. Po uplynutí času, spor bol ukončený : Dispute finished.. Ale nechápem teraz, peniaze mi vráti, alebo neviem??? Odkazuje ma na feedback. Ale ako ho môžem dať keď nič som nedostala? a pritom balíček podľa 17track.net, je v SR, ale už vyradený. Čo to znamená?
    Prosím Vás o radu. Ďakujem J.

Iveta
    Klíčník

Dobrý den,
    čas sporu tedy uplynul po 5ti dnech – prodejce neodpověděl, nebo jste na spor poté neodpověděla Vy? Jaká je červená částka ve sporu?

Júlia
    Uživatel

No ako čiastka nie je veľká. Nezbláznim sa ak náhodou nič nevráti, ale tak do budúcna aby som vedela. Je to 1,75 a mám tam takúto poznámku: Since the seller did not respond to your dispute within the deadline, the system has settled the acording to your proposal. You do not need to return the goods.
    Takže neodpovedal predajca. Ja som stále, ten spor sledovala. Mala som ho kontaktovať ak neodpovedal? Alebo ako?
    Ďakujem za odpoveď.

Iveta
    Klíčník

Ne, nemyslela jsem výši částky 🙂 Ale myslela jsem tak, že třeba jste žádala 100% z ceny zpět a prodejce odpověděl, že 0 a pokud by jste nereagovala, tak by se tam schválila ta 0 a byla by červeně.
    Ale prodejce neodpověděl, což je nejlepší řešení (nemusíte se s ním dohadovat) a peníze se Vám tak vrací zpět.

Júlia
    Uživatel

Jaaj 🙂 no nič v percentách som nežiadala, ani nič tu nevidím. Tak potom asi mi tie peniaze vráti. A kde sa žiada v percentách, čo spomínate, lebo pri otváraní sporu som nič také nevidela. A kedy mi asi tie peniaze prídu a ešte mám otázku 😀 čo si myslíte aký dôvod mohol byť, ze mi to neposlal, keď na 17 track písalo, že je na Slovensku.
    Ďakujem pekný večer

Iveta
    Klíčník

V procentech nic není uváděno, to je jako příklad – když žádáte full refund, žádáte 100% z částky, abychom se nemuseli bavit o přesné výši Vaší objednávky 🙂
    Peníze přijdou většinou během 2-14 dnů a budou připsány ke dni objednávky.
    On Vám zásilku pravděpodobně poslal, ale asi se buď ztratila nebo jen zdržela cestou. Právo na vrácení peněz máte po 60ti dnech od odeslání. Pokud pak zboží přijde, záleží na Vás, jestli budete chtít zpětně prodejci zaplatit nebo si ho necháte zdarma.

Júlia
    Uživatel

Ďakujem Vám za pomoc 🙂 práve dneska mi prišla 😀 takže som rada, ešte raz vďaka 🙂 pekný deň

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (z 7 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.