Přidej recenzi

Tablet neodpovídá popisu – nevím, co chtít

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  betty a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíců.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7342

  betty
  Účastník

  Dobrý den,
  objednala jsem tablet, neznačkový, prodejce má hodnocení 97,7%. Parametry měly být skvělé – výkon, paměť, sd karta k tomu (malá, ale aspoň). Tablet přišel, platila jsem dph a poplatek, celkem 939kč. Hned po spuštění se dostavilo velké rozčarování, fotky velmi špatné, ale hlavně – nastahovala jsem pár aplikací a obsah, který jsem k nim potřebovala – po chvíli už nové apky něšly stahovat, do starých taky nešlo stahovat,některé vyfocené uložené fotky poškozené. Na sd kartě je místo objednaných 16 GB napsáno 64, ale zato nejde vůbec připojit 🙂 Jo, předinstalovaný AnTuTu Benchmark je hacknutý(podvodný), ukazuje skvělý výkon, jiné aplikace ukazují úplně jiná čísla (srovnání s mobilním telefonem, stejné verze, hned po sobě). Paměť je jasně mnohem menší, tak možná čtvrtinová, volná kapacita nevyužitelná, v určitém bodě již nepoužitelné (4. den) – stažené video nelze přehrát a pod.
  Otázka je, co chtít a) nové zařízení, který bude skutečně odpovídat popisu(moc bych takový potřebovala) – bojím se nového celního řízení, znovu 940 korun platit nechci, to mi nikdo v případě problémů nevrátí.
  nebo b) chtít vrácení peněz – důkazů mám dost, nebojím se, že bych nevyhrála, ale dph mi nikdo nevrátí a mně zůstane jen skoro nepoužitelný tablet., který mým potřebám nevyhovuje.
  Prosím, poraďte mi. Budu moc vděčná. Nechci zavrhnout celou čínu 🙂

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.