Přidej recenzi

Velikosti oblečení

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 5 roky, 10 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #959

  Petra
  Člen

  Ahoj, chci poprvé nakoupit, ale velikosti M, L…. mi připadají nedostatečné. Nemáte někdo zkušenosti jaké čísla velikosti chodí pod značením M,L…. A pokud objednám velikost, která mi nesedí tak to mám vyměnit nebo reklamovat?
  Dík za odppověď

  #962

  Iveta
  Správce

  Ahoj,
  bohužel nelze jednoznačně říci, že prodávají menší velikosti než jsou evropské (jejich M = naše L), někteří prodejci mají asijské velikosti, někteří se přizpůsobili trhu a prodávají evropské velikosti, příp. americké velikosti. Pomocníkem může být tabulka v cm. Pokud ji nenajdete u prodejce, kde chcete nakoupit, mrkněte k jinému prodejci téhož oblečení na tabulku a kupte u toho prvního. Bohužel jsem se setkala i s „nakopírovanou“ tabulkou, kde si prodejce dává ke všemu oblečení jednu tabulku s cm, takže se třeba u plavek dozvíte, jak je u jednotlivých velikostí dlouhý rukáv a nohavice. Takže ani pak nelze těm tabulkám věřit. Je to vždy sázka do loterie, jaká velikost přijde. Zkusit objednat a pak případně zde nechat upravit či nabídnout k prodeji, nebo věnovat někomu jako dárek.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.