Přidej recenzi

vratili mi peniaze, no dnes prišiel tovar

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíců.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1971

  Anna
  Uživatel

  potrebujem poradiť, 11.11.2015 som si objedlana bikini ktore mi nedorazili tak som otvorila spor, ktorý som vyhrala. Peniaze mi vratili no tovar mi dnes prišiel na poštu. Čo mam robiť? Ak tovar nepreberiem stane sa niečo? Alebo ho mam prebrat a kontaktovať predajcu.

  #1973

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  dle pravidel Aliexpressu můžete po 60ti dnech od odeslání a nedoručení zboží žádat o vrácení peněz. Což jste udělala a peníze Vám byly vráceny. Pokud zboží dodatečně přijde, můžete si jej zdarma ponechat a prodejci nic nepsat.
  Ale vzhledem k tomu, že prodejce zboží poslal, zpoždění způsobil přepravce, takže prodejce za to nemůže, můžete prodejci zboží zaplatit. Stačí mu napsat, že si je objednáte znovu (nebo pokud byly v akci a nyní mají vyšší cenu, tak jiné zboží v hodnotě pův. ceny plavek), ale ať objednávku neposílá, jen potvrdí odeslání. Jakmile odeslání potvrdí, Vy odkliknete příjem zboží a tím mu přijdou peníze.
  Samozřejmě ale záleží na Vás, jakou možnost si zvolíte 🙂

  #1976

  Anna
  Uživatel

  Dakujem za odpoved. Balicek som zatial neprevzala. A ak ho neprevezmem tovar sa mu vrati.co sa stane ak ho neprevezmem.

  #1977

  Iveta
  Klíčník

  Měl by se mu vrátit, když ho nepřevezmete.

  #1978

  Anna
  Uživatel

  A nemoze si vymahat odomna postovne? Bolo tam free shiping

  #1980

  Iveta
  Klíčník

  Ne, na to nemá právo. Objednávka je uzavřena.
  Může třeba zkusit něco napsat, ale pochybuji, že by žádal náhradu poštovného, možná tak kdyby se jednalo o dopravu přes DHL, TNT, Fedex apod. Každopádně, kdyby něco napsal, nemusíte na jeho zprávy reagovat, objednávka je ukončena pro obě strany.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.