Přidej recenzi

Zablokovaný účet – odvolání

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Dan Uš a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #7891

  Lucca43
  Účastník

  Dobrý den, používala jsem účet delší dobu bez problémů a najednou mi ho ze začátku srpna zablokovali : You have appeal in process, please click „view appeal“ for detailed information. A chtěli dodat foto OP, karty, výpisu účtu. Zkoušela jsme zařídit nový účet různými způsoby (jiné jméno, jiný počítač, přes mobilní data…) a vždy mě znovu oznámili, že jsem v blokaci. Nakonec jsem tedy zakryla číslo op a částečně karty a dokumenty poslala. Odezva vždy míst avizovaných 1 – 3 dní cca týden. Dokumenty po mě chtěli znovu, dokud jsem jim neposlala kartu s nezakrytým číslem. Pak mi účet odblokovali. Sláva. Ale hned při dalším pokusu o nákup opět blokace. Opět jsem se odvolala, ale nechápu to. Proč já a proč znovu? Mohl by být důvod, že teď při druhé blokaci jsem chtěla platit kartou manžela? Děkuji moc Lucie

  #7895

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  těžko říci, proč došlo k druhé blokaci. Osobně se mi druhá blokace stala až po několika měsících od první blokace. Napsala jsem jim do chatu, že není třeba znovu dávat své údaje, že je obdrželi před pár měsíci a od té doby se nic nezměnilo (ani jiná občanka, ani karta) a do druhého dne jsem měla účet opět odblokovaný.

  #7952

  Dan Uš
  Účastník

  Dobry denvcera mi zablokovali ucet.Tyden jsem ho pouzivala v pohode.Vcera sem udelal objednavku a uz to neslo.Ukazalo se mi :You have appeal in process, please click „view appeal“ for detailed information.
  Kdyz vse vlozim a dam odeslat tak mi to haze uz asi po patnacte chybu …ze je se system zaneprazdnen … co stim kdyz to nepujde ani pozdeji?

  #7953

  Dan Uš
  Účastník

  Jeste sem zmensila soubory,byli velke a prevedla do pozadovanych tipu a stejne to nejde ….zaneprazdnen

  #7954

  Iveta
  Správce

  Budete muset zkoušet do té doby, než soubory půjdou nahrát.

  #7955

  Dan Uš
  Účastník

  Už je to ok

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.