Přidej recenzi

Zadrzeni na celnici

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Marek a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíců.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1689

  Karel Marek
  Uživatel

  Chtel bych se zeptat v pripade ze vam zbozi poslane z aliexpres zadrzi na celnici vyrozumi vas nejak celnice ze tam zadrzela vas balik ? Dekuju za odpoved

  #1690

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  samozřejmě 🙂 Na sledování balíků uvidíte komentář Komunikace s adresátem ohledně doložení ceny a druhý den Vám přijde dopis do vlastních rukou s informacemi jak dále postupovat a plnou mocí pro českou poštu Vás zastupovat v celním řízení.

  #2300

  Marek
  Účastník

  Dobrý den.Je standart aby po mě chtěli k doložene faktuře a objednávce ještě číslo občanského průkazu.Mám na celnici rám na kolo a oni po mě chtěli číslo O.P a psali něco o přidělení a registraci čísla EORI.Tak mě to trošku vylekalo…

  #2301

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  to nevím, s registrovaným zbožím nemám zkušenost.

  #2356

  Marek
  Účastník

  Zdravím.Máma po mě chce abych ji na Ali objednal melatonin.Já ji tvrdím že to přes celnici neprojde.Ale mám to prý zkusit.Jelikož u nás je volný prodej zakázán a na Slovensku kde ne ,to přijde i na pár tisíc.Máte s tím někdo zkušenosti?

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.