Přidej recenzi

Zasilka byla dorucena na jidnou adresu :(

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 9 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #273

  Ahoj,
  stalo se Vam nekdy, ze Vasi zasilku dorucili na jinou adresu? Jak se to prosim resi? Stalo se mi to prvne.
  Napiste prosim, jak nejrychleji dostat zbozi ke mne 🙂

  Moc dekuju,
  Misa

  #286

  Iveta
  Správce

  Ahoj,
  zboží doručené na jinou adresu – otevřít spor a je tam možnost Zboží bylo dodáno na jinou adresu. Mohlo se však také stát, že zboží došlé na jinou adresu vůbec nemusí být tvoje 🙁 Prodejce prostě jen napsal špatné číslo pro trackování – ať již úmyslně (zboží ve skutečnosti neodeslal) nebo neúmyslně (do ČR posílal 2 či více balíčků a přepsal se v čísle). Doporučuji se nejdříve spojit s prodejcem zprávou a požádat o prověření správnosti trackovacího čísla. Pokud do 3 dnů neodpoví, otevřít spor a žádat plnou náhradu.

  #844

  Martin
  Člen

  Ano stalo a opravdu jde málo kdy o přepsání !!! Na celnici v Praze mi řekli, že jim jde hlava kolem z telefonátů obsahující tuto informaci.Všichni se s nimi hádají, že mají tracking number a že je to jejich a oni to pošlou úplně někam jinam.I mě čerti brali. Je to klasika, prý prodejce pošle stejné tracking number i 6-ti lidem a pak se tady v ČR „pomlaťte“ a hádejte.Je to prostě jeden velký bordel.

  #847

  Iveta
  Správce

  To je způsobeno tím, že Aliexpress vyžaduje pro potvrzení odeslání zadat nějaké číslo zásilky. Jenže prodejci posílají často nejlevnější poštou – některé zásilky jde sledovat jen na území Číny (Yanwen) a některé jsou úplně bez sledovacího čísla (viz foto). Jenže prodejce tam nějaké číslo napsat musí. Féroví prodejci to aspoň napíší do zprávy, že posílají levnou poštou bez čísla a napsané číslo neplatí. Ale většina prodejců to ani nenapíše a pak jen odpoví, čekejte, zboží dorazí.

  Attachments:
Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.