Přidej recenzi

zasilka zrušena prodejcem

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Nina Grenadina a poslední změna proběhla před 1 rok.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #8448

  lojza
  Účastník

  Dobrý den potřebuji poradit 7.02.2018. jsem objednal zboží, 8.02.2018 obdržel jsem potvrzeni o odeslaní zboži prodejcem následně dne 27.02.2018 na sledovacim odkazu jsem zjistil že
  zásilka byla zrušena prodejcem informační e-mail jsem do dnešniho dne neobdržel
  prosim o radu jak postupovat aby mi byly vraceny penize

  #8449

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  to je tak, že si prodejce vygeneruje číslo zásilky v poštovním systému, to napíše do Aliexpress a zásilka se jeví jako odeslaná. Ve skutečnosti je zboží ještě u prodejce a má 10 dnů na její doručení čínské poště, aby ji fyzicky přijala a skutečně tak došlo k odeslání. V době svátků v druhé polovině února však tato doba na odeslání byla trochu delší, ale i přesto prodejci spoustu zásilek neodeslala (za mě to byly 4 zásilky, takže je mi jasné, že podobné problémy mělo více lidí). Tímto tak byla zásilka zrušena ze strany pošty, protože zásilku nepřijala, ale to již nedokáže zpracovat informační systém Aliexpress a proto jste neobdržel e-mail. Ten by Vám přišel, jen pokud by objednávku zrušil prodejce, takto bylo jen zrušeno odeslání.
  Nyní otevřete spor, napište že zásilka byla zrušena a přidejce i kopii trackingu (ikdyž vím, že ho Aliexpress může ve sledování najít, ale je to při řešení sporů rychlejší, když tam přiložíte obrázek trackingu). Zatím jsem s tím nikdy neměla problém a spor vždy vyřešil Aliexpress okamžitým vrácením peněz.

  #8461

  lojza
  Účastník

  Dobrý den,děkuji za radu otevřel jsem spor čekám na odpověd

  #8505

  Nina Grenadina
  Účastník

  Dobrý den, vypadá to, že budu mít podobný problém. Už se prodejce ozval? Vrátil Vám Aliexpress peníze?

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.