Přidej recenzi

Zásilka ztracena na České poste

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Český Aliexpress Český Aliexpress a poslední změna proběhla před 5 dny, 20 hodiny.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #8874

  Tamilu
  Účastník

  Dobrý den,

  Prosím o radu, zboží se ztratilo na dodací poste, obdržela jsem výzvu k vyzvednutí zásilky,ale po prohledání skladu ji nenašli a ze je tedy ztracena. Na tracking https://t.17track.net/ jsou dva statusy k 9.7. 19003, Praha 93, For more information please call our information line at 954 40 66 99 a také Czech Republic, Unsuccessful delivery attempt. Psala jsem prodejci o ztrátě, ale pro něj to vypadá ze zásilka je k doručení. Na poste mi i sdělili ze zásilka je obyčejné psaní bez pojištění.

  V objednávce mi zbývá 36 dni a 19 hodin.

  Děkuji moc za radu.

  #8877
  Český Aliexpress
  Český Aliexpress
  Klíčník

  Dobry den,

  resili bychom to pisemne na email [email protected], kde jim vysvetlete situace, a pridejte klidne i printscreen toho, ze zasilka se nachazi na poste. Zadejte o prosetreni situace.

  To ze balicek je psani urcite neznamena, ze posta nenese odpovednost za jeho doruceni. Nam se to taky stalo a nakonec se balicek nasel. 1.5 hodiny jsme osobne stravili na poste. Proste at hledaji a at vam to opetovne doruci.

  Pokud byste i tam neobstala, vyzadejte si pisemne vyjadreji z ceske posty v anglickem jazyce, abyste mohli officialni soubor v pdf, ktery prilozite prodejci ve zprave. Pokud by se proste i tak cukal, tak otevrete spor a nechte aliexpress posoudit situace. Na 99% Vam vyjde vstric.

  #8879

  Tamilu
  Účastník

  Dobrý den,

  Děkuji za radu,jdu se pustit do psaní. Napíši jak to dopadlo.

  Hezky den.

  #8880
  Český Aliexpress
  Český Aliexpress
  Klíčník

  Rado se stalo.

  Ano urcite napiste vysledek, at se ostatni pouci z toho, jak resit obdobny problem. Dekujeme

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.