Přidej recenzi

Zdravím prosím o radu, vím že od 14.9. Jsou nějaké novinky ohledně placení přes…

Aliexpress česky – Diskuze a Nákupy z Číny Fóra Různe Zdravím prosím o radu, vím že od 14.9. Jsou nějaké novinky ohledně placení přes…

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Renata Ondrusova a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 2 týdny.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 18)
  • Autor

Lucinka
    Správce

Zdravím prosím o radu, vím že od 14.9. Jsou nějaké novinky ohledně placení přes karty. Chtěla jsem si objednat zboží a nejde zaplatit co s tím nevíte?

Petr Lehotský

Vcera jsem normalne objednaval a platba v pohode….

Marsii Opluštilová

Já sem taky objednávala včera a uplne vpohodě. 🙂 jak je neco novýho,tak to chce asi chvilku vyčkat.

Dorotka Máchalová

Ja taky vcera schvalne zkusila a slo to .

Vera Peniaškova

Aha, tak Teda nevím ale děkuji 😁

Jitka Grigierová

Taky jsem včera večer objednávala a v pohodě.

Dorotka Máchalová

Tak jsem prave zkusila objednat a opet bez problemu .

Růža Janatová

No a já objednavala a nemám uloženou kartu a normálně platba proběhla , chci kartu zrušit a není tam to políčko abych to mohla udělat , takže nevím jak je to možné , vždy sem musela zadávat čísla z karty 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Darina Šnajdrová

ja myslim, ze tohle placeni s tim nesouvisi… Alespon se vsude probira pouze bezkontaktni placeni v obchodech do 500,-, kde nemusite zadavat PIN

Jana Nimrichterová

Jde jen o placení bezhotovostní platby. Jsou to bezpečnostní, kvůli krádežím a platbam do 500 Kč. Muze to nahodne vybrat a karta se zamitne a musite zadat pin

Lenka Marušáková

Zdravím také sem objednávala…. a nešlo

Kočkařka Petra

Ano novinka se týká jen bezkontaktních plateb do 500 Kč. Takže máte asi jiný problém. Koukala bych na platnost karty, limity a povolené transakce. Mně nešla zase zaplatit HBO, pak jse teprve zjistila, že musím nastavit něco, co v mobilní aplikaci banky vůbec nevidim.

Anna Kirschner

Týká se to bezhotovostních plateb a u plateb na internetu kde zadavate z sms ten kod a to se na ali nedela. Takze mate asi jiny problem

Ivet Alex Lukášová

Já mám zase příhodu, kdy mi přišla nová karta, na Ali sem měla zaregistrovanou starou kartu. Aktivovala sem si novou a asi po tydnu platila na Ali a vůbec po mě nechtěla novou kartu ale prostě platba prošla 😀

Claudia Jaspar

U internetových plateb ( e-shop ) má být dvoufaktorove ověření 🤷

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 18)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.