Zdravim, řeším teď problémy s celnicí… Chtějí po mně pořád a neustále doložit něco, kde je kupující a zároveň prodejce.. Nikdy po me nic takového nechteli, stačil screen objednávky a screen z účtu.. Jak mu mam jako doložit sebe a zároveň prodejce? Vše dělám pres telefon, pc nemám 🤔 Díky za tip..
Toto som riesila.. Lebo cinanko bol kreten.. To je jedno.. Stacilo iba screen objednavky.. Screen od zaplatenia a to bolo cele… 🙂 nic ine ziadat nevedia a.nemozum
No ja poslala email na prahu už na sklad.. A poslala jsem ja vy říkáte screen objednávky a screen zaplacení, kde je uvedeno mé jméno.. Nepochopím, co ještě víc chcou.. zaskrtala jsem dokonce i cenu za poštu a cenu za zboží.. 😡
tohle je vyzadovano pri uplne kazdem celnim rizeni. prodejci na fakturu nevystavuji, pripadne jen na vyzadani. Nicmene staci kdyz poslete jeden screen obrazovky, na ktere je dotycny predmet, nazev obchodu a vase jmeno. napriklad:
#Mirůš Divišová je to jednoduché i pokud nemáte PC. V telefonu jděte na Ali přes prohlížeč Chrome. V nastavení chromu si zadejte “Stránky pro počítač”, přihlaste se na Ali jdete na objednávku a udělejte print objednávky. Budete ji tam mít celou jako z PC.