Přidej recenzi

Žiadny feedback

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 2 roky.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7612

  Martin107
  Účastník

  Dobrý deň potreboval bi som poradiť.Našiel som tovar ktorý bi som si chcel objednať,ale predajca nemá zatiaľ žiadne hodnotenie lebo predáva od 16.3.2017.Mám obavy či mám objednávať tovar od takéhoto predajcu bez hodnotenia.Čo bi ste mi poradily? Objednať alebo nie?

  #7617

  Martin107
  Účastník

  Tak vyzerá to tak že sa predajca odhalil sám čo je zač.Dnes som pozeral znova tovar čo som chcel objednať od predajcu ktorého opisujem vyššie.Pozrem do zoznamu prianí a zrazu je všetok tovar od predajcu stiahnutý s predaja.Takže vyplíva s toho asi to že netreba kupovať hned od nehodnoteneho predajcu,ale pockat ci niekto nieco nekupi alebo ci predajca nestiahne tovar.

  #7651

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  já bych se toho nebála – Aliexpress se za prodejce dostatečně zaručuje, takže se není třeba obávat, že by jste o peníze přišel. Naopak já zas od takových prodejců nakupuji ráda – nakoupíte, rychle odesílají zboží, poděkují za objednávku, obvykle i rychle reagují na zprávy. Někteří začínající prodejci mají jen málo zboží na skladě, takže pro je pak takto rychle vyprodané. Včera jsem například viděla začínajícího prodejce, co prodával batoh ve 4 barvách, po rozkliknutí nabídky měl již jen jednu barvu, ale již 3 objednávky za poslední 2 dny. Z toho bych odvodila, že měl 4 kusy, každou jinou barvu. Uvidí, jestli se prodávají a pak naskladní další. Výhodou také bývá, že začátečníci často nasazují nižší ceny než ostatní prodejci.
  Pokud by byl nějaký problém (neodeslání zboží, žádný tracking, nedoručení zásilky), tak není problém otevřít spor a dostanete peníze zpět.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.