Přidej recenzi

zmrazený účet

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  jitka a poslední změna proběhla před 4 roky.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2713

  jitka
  Člen

  Dobrý den,potřebovala bych se zeptat.Měla jsem problém s poštou nemohl se najít balíček a pošta mi tvrdí,že balíček někdo převzal já o nebyla a proto jsem jsem hodila spor na alli a přišlo mi,že balíček byl předán a tím můj účet na dočasnou dobu zmrazen 🙁 vůbec netuším na jak dlouho.Jako vysvětlení mi bylo napsáno,že se účty kontroluji a že musí předcházet podvodníkům a tzv vyděračům.Já ale balíček stále nemám a nemohu už z účtem pracovat a ani odepsat mi nikam nejde.Jak tuto situaci řešit.Děkuji za případné reakce.Nikdy se mi to nestalo a o vydírání opravdu nešlo

  #2714

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  balíček byl předán někomu na Vaší poště? Někdy prodejci pošlou číslo zásilky, to sledujete a pak zjistíte, že byl doručen někde jinde v ČR, protože Vám prostě prodejce napsal cizí číslo.
  Jestli balíček došel až na Vaši poštu, tak mohou na poště potvrdit nebo vyvrátit, zda byl i na Vaše jméno. Pokud na Vaše jméno byl, jsou povinni sdělit i kdo podepsal převzetí balíčku.

  Jinak se zmražením účtu kupujícího z důvodu podvodu jsem se nesetkala. Zmražují z důvodu prověření identity a to Vám napíší, jak účet odmrazit. Takhle nevím jak se zachovat, ale když píšete, že je to dočasné, tak to asi zruší sami, ne?

  #2715

  jitka
  Člen

  Děkuji za reakci,to vůbec netuším,kdo a jak účet zpustí jesli vůbec,s poštou jsem mluvila a balíček prostě není a když jsem koukala,tak refundace za pouzdro na tel je už zahájená,ale já ani nemohu reagovat nebo někam napsat a ani hodnotit..prostě nic 🙁

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (celkem z 3)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.