zrušení sporu po jeho uznání a domluvě na vrácení

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #2360
  Karel
  Member

  prosím poraďte.
  otevřel jsem spor kvůli problému s gps u přístroje. prodejce reklamaci uznal a mám odeslat zboží zpět. 2 dny po té jsme se ale s prodejcem domluvili na zaslání náhradní gps a já bych chtěl spor zrušit. ale na stránce aliexpressu mám pouze možnost zadat informace o mém odeslání zboží zpět. jak tedy zrušit spor????? předem děkuji

  Attachments:

  #2361
  Iveta
  Keymaster

  Dobrý den,
  myslím, že je i dobře, že tam to tlačítko není, protože spor zrušíte a prodejce Vám nic nepošle. A bohužel se tak zachová 9 prodejců z 10ti.
  Takže buď zásilku odeslat nebo vložit smyšlené číslo zásilky, jinak se spor ukončí s tím, že jste neodeslal zboží jak bylo domluveno.

  #2362
  Karel
  Member

  je mi jasné že se tak zachovat může. ale na to jsem se neptal. pokud pošlu zboží zpět bude mě to stát víc než když si půjdu koupit novou anténu do normálního obchodu. takže pro mne je výhodnější to risknout. takže se ptám ještě jednou. jak to udělat abych spor mohl ukončit?

  #2363
  Iveta
  Keymaster

  Pokud tam ta možnost není, tak jej už ukončit nemůžete.

  #2364
  Karel
  Member

  tak to není dobrá zpráva. pokud by to šlo měl bych alespon teoretickou šanci na anténu zdarma. v opačném případě mě to bude vždy něco stát

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password