Přidej recenzi

Zrušení účtu

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  fanfan49 a poslední změna proběhla před 3 roky.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2426

  Adri
  Člen

  Dobrý den,

  chci se prosím zeptat, zda je možné nějak úplně zrušit účet na aliexpress? A jak si ověřit, že nikde nezůstalo číslo mé platební karty?

  Děkuji za odpověď

  #2427

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  pokud máte uložené číslo platební karty, tak ji můžete odstranit podle tohoto návodu:
  https://www.ceskyali.cz/jak-nakupovat-na-aliexpress/23-odstraneni-kreditni-karty-z-alipay-aliexpress/

  • Odpověď byla upravena před 3 roky, 9 měsíci uživatelem  Iveta.
  • Odpověď byla upravena před 2 roky, 3 měsíci uživatelem  Český Aliexpress.
  #2431

  Adri
  Člen

  Tak jsem postupovala dle návodu a zjistila, že číslo karty uložené nemám.
  Ovšem teď mám díky tomu založený účet na Alipay, což mě tedy nepotěšilo. Účet prý nejde zrušit. A vzhledem k tomu, že jsem musela zadávat citlivé údaje, tak z toho mám obavy. A účet na Aliexpress evidentně také odstranit nejde.

  Tudíž se bojím, že mi mohou vybrat účet.

  #2432

  Iveta
  Správce

  Pokud jste při placení na Aliexpressu nemusela pokaždé vypisovat číslo a údaje z karty, tak to znamená, že jste kartu uloženou měla.
  Vaše obavy z vybrání účtu jsou naprosto zbytečné. Za prvé je Alipay zabezpečená stránka, takže se nikdo cizí k údajům jen tak nedostane. Za druhé číslo karty tam uvedeno také nemáte, takže Vás podle adresy těžko může najít a vybrat Vám účet. Ani kdybyste tam číslo karty měla uložené, tak se k účtu stejně nedostane, protože tam není uvedené CVC číslo ze zadní strany karty.
  Službou Alipay platí miliony lidí po celém světě. Větší pravděpodobnost zneužití Vaší karty je např. při výběru hotovosti z bankomatu v ČR, kde Vám může být karta oscanována a použita pro placení, než kdyby jste ji měla jen uloženou na Alipay.

  #7889

  fanfan49
  Účastník

  Dobrý den já jsem se také pokoušel zrušit učet u Aliexpressu,ale bohužel jsem zjistil,že mi někdo změnil na mém učtu dodací adresu a email takže se nikam nedostanu za případnou radu děkuji.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.