Jaroslav Otta

Forum Replies Created

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • in reply to: nedoručení zásilky a zamrznutí sledování #154263
  Jaroslav Otta
  Participant

  Mám podobná problém. 8.10.2021 Celní odbavení úspěšné a 12.10.2021 převzato přepravní společnosti-doručování. A tady sledování končí.Dnes je 23. 11. 2021 a nic se neděje. Při sledování zásilky stále stejný obrázek.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  in reply to: nejde odeslat spor #148459
  Jaroslav Otta
  Participant

  Nakonec zboží bylo dodáno. Ale víc jak po 2 měsících.To že nešlo odeslat spor, dodnes nevysvětleno.

  in reply to: nedoručená zásielka #9137
  Jaroslav Otta
  Participant

  Měl jsem ten samý problém. Zásilka už byla celý prosinec v Praze. Na sledování zásilky bylo vidět, že balík přišel na celní poštu a odtud byl odeslán na třídící poštu odkud už by měli být zásilky odesílány na jednotlivé pošty objednavatelů dle bydliště. Ale cca měsíc a půl se nic nedělo. Na sledovacím portále zasilka stále vysela na třídící poště. Na dotaz u české pošty kde může zásilka být, mědoporučili stejný postup jako vám. Ať prej si stěžuje odesílatel, protože on má podací doklad. To ale není pravda. Můžete požádat obchodníka aby vám poslal kopii podání s číslem zásilky a poté si stěžovat u pošty a žádat v případě ztráty náhradu. Je to ale běh na dlouhou trať. Může se to táhnout řadu měsíců. Budete potřebovat potvrzení o zaplacení, pravděpodobně výpis z účtu bankovního ústavu. Já jsem si udělal i screen obrazovky z objednávky z Aliexpressu. A další možnost je na této adrese: https://www.vasestiznosti.cz/. Zde přesně popište celý problém. Jinak jen co jsem napsal stížnost, tam mě balík cca po dvouch dnech dorazil co už byl 2 měsíce v Praze. Na třídící poště maj prostě bordel a ještě se tam prej dost krade. A hlavně o Vánocích co nabrali spoustu brigádníků. Takže pevné nervy.

  in reply to: otevření sporu – vrácení platby #8112
  Jaroslav Otta
  Participant

  Děkuji vám za včasnou a pohotovou odpověď. Smekám.

  in reply to: otevření sporu – vrácení platby #8108
  Jaroslav Otta
  Participant

  Dobrý den. Přišel mě falešný flash 128 gb disk.Kapacita neodpovídá. Vše změřeno software h2testw. Když chci otevřít spor, Tak tam vyplním veškeré údaje dle nového návodu, ale dál mě to nepustí.viz příloha. Stránka prodejce už neexistuje. Chtěl bych vrátit peníze.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  in reply to: nejde otevřít spor #7787
  Jaroslav Otta
  Participant

  Dobrý den a děkuji za rychlou odpověď.Zkoušel jsem obojí. Jak foto s videem,tak střídavě,tak bez ničeho atd. Vždy stejný výsledek. A to píšou že foto či video není povinné.Submit=nic.Tak asi oželím pár stovek.Jinak test H2testw probíhá neskutečně dlouho. už cca 11hodin a stále běží. Našlo to už 87 gb ztracených dat.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password