Přidej recenzi

Ray ban aliexpress

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zajímá Vás, co se právě nosí? Tak to máte určitě rádi módní doplňky jako jsou sluneční brýle. Styl slunečních brýlí se za posledních 20 let hodně změnil a pro letošní rok budou trendy ještě více šílenější, než v předchozích letech. Čekají nás extravagantní tvary, barevná skla a různé tvary obrouček. Takových slunečních brýlí najdete na Aliexpress velké množství. V tomto článku jsme se zaměřili na sluneční brýle Ray Ban, které jsou stále více a více oblíbené. Ray Ban je americký výrobce slunečních a dioptrických brýlí. Tato značka se proslavila hlavně díky hollywoodským filmům, ve kterých je nosili hlavní hrdinové.

38. Skrytý prodej značkového zboží na Aliexpress – Jak nakoupit

Styl slunečních brýlí Ray Ban je prostě klasika, která se hodí ke každému modelu. Je možné, že tuto značku znáte také pod názve Aviatorky, jinak řečeno tradiční brýle pilotů. Dále vyrábí modely Wayfarer s hranatými obroučkami, Clubmaster se silnější obroučkou v horní části, Icon s kulatými obroučkami nebo Highstreed a Active s většimi skly. Můžete si je koupit v mnoha různých barvách obrouček s různě barevným typem skla.

Na Aliexpress si můžete koupit sluneční brýle včetně krásného obalu. Na originálním pouzdře by měla být uvedena „pečeť“ výrobce s textem jako „100% UV Protection – Ray ban – Sunglasses By Luxottica“.

 

Ray ban

Komentáře

Máte otázky? Zeptejte se nás.

Napište komentář

Registrovat nový účet
Změna hesla