Přidej recenzi

Tommy Hilfiger Aliexpress

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
hodnoceniLoading...

Tommy Hilfiger založil vlastní značku v roce 1984, díky indickým investorům. Vypracoval se díky své píly a originálním nápadům. Určitě mu take pomohlo, když ho proslavil rapper Snoop Dogg. Ten si totiž vzal košili Tommz Hilfiger do večerní show, kde se o této značně dověděla další masa lidí. Tommy Hilfiger začal také opět spolupracovat s hudebními hvězdami, například Britney Spears, Lenny Kravitzem nebo Rolling Stones. Nejen, že jim navrhoval oblečení, ale také sponzoroval jejich koncerty.

38. Skrytý prodej značkového zboží na Aliexpress – Jak nakoupit

Dnes už tuto značku znají všichni po celém světě. Vyznačuje se jednoduchostí, originalitou, elegancí, pohodlím a typickými barvami jako je červená, modrá a bílá. Zákazníky značky Tommy Hilfiger jsou manageři, ale i studenti nebo sportovci. Tommy Hilfiger se zaměřoval spíše na pánské a sportovní oblečení, ale začal postupně přidávat i dámské a dětské kolekce Hilfiger. Tato značka sluší opravdu každému a je velmi svěží a příjemná. V produktové nabídce najdete nejen oblečení, ale i hodinky, kabelky, boty, pásky, peněženky a další. Vzor, který Tommy nejčastěji používá jsou proužky. Velmi populární jsou Tommyho košile a trička s límečkem. Pokud zvolíte vhodné doplňky a obuv, tak se hodí na téměř každou příležitost.

 

Pokud chcete udělat radost své ženě nebo jen sobě, tak si určitě kupte hodinky Tommy Hilfiger.  Ciferníky jsou dělané v různých tvarech a velikostech. Originálním kouskem jsou hodinky bez číslic. Tommy Hilfiger razí myšlenku, že nové trendy vznikají na ulici. Jednoduchost a jasná rozpoznatelnost značky z něj udělala světově známou osobu.

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

Tommy Hilfiger 

Komentáře

Máte otázky? Zeptejte se nás.

Napište komentář