Přidej recenzi

Victoria`s Secret Aliexpress

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

Victoria`s Secret je celosvětově známou luxusní značkou. Vznikla v roce 1977 na popud Roye Raymonda. V té době se totiž nosilo obyčejné spodní prádlo, které nebylo vůbec sexy. A když už si některá žena pořídila nějaký lepší kousek, např. tanga, tak to bylo jen na speciální příležitosti.

Proto Raymond otevřel obchod se sexy prádlem Victoria`s Secret. Muži už se nemuseli stydět jít nakoupit své přítelkyni, manželce, milence spodní prádlo. V obchodě se zákazníci cítili velmi příjemně. Tato značka je známá také tím, že pro ni pracují ty nejlepší a nejluxusnější modelky na světě. Každá modelka by se chtěla stát „andílkem“. Pracují pro ni supermodelky jako  Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell.

38. Skrytý prodej značkového zboží na Aliexpress – Jak nakoupit

Nejen, že je to nejznámější značka spodního prádla, ale můžete si také koupit dámské oblečení, parfémy, tělová mléka, kabelky a kosmetiku. Na módních přehlídkách si můžete všimnou korzetů, vějířů a klobouků. Fantazie návrhářů se meze nekladou. Módní přehlídka se neobejde ani bez andělských křídel, které mají modelky na sobě. Na Aliexpress najdete krásné kousky za super ceny. Toto spodní prádlo úžasně sedí a je prostě sexy.

 

Victoria`s Secret Aliexpress 

Komentáře

Máte otázky? Zeptejte se nás.

Napište komentář

Registrovat nový účet
Změna hesla