Přidej recenzi

Aliexpress mi zamítl spor

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #8419

  Tynusa
  Účastník

  Dobrý den. Stala se mi taková nepříjemná věc. Kamarádka přes mě objednávala z Ali mikinu jako dárek. Ta šla rovnou na jejich adresu. Bohužel po doručení zjistili, že místo mikiny prodejce odeslal pánské triko. Poslala mi fotku a já otevřela spor. Prodejce mi vrácení peněz zamítl, s tím, že ta fotka není dost detailní nebo tak nějak a znovu chtěl zaplatit celou částku, s tím jsem ale nesouhlasila. Do sporu se vložil Ali a taktéž mi moji reklamaci zamítl. Kamarádi bohužel odcestovali a já nejsem schopná zařídit jinou fotku. Na fotce je komplet celé triko s nápisem, koukala jsem k prodejci a přesně taková skutečně prodává. Ali mi dnes napsalo něco jako že spor zamítli a peníze prodejci odeslali. Dá se to ještě nějak řešit? Děkuji

  #8420

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  nedá se to dál řešit. Při sporech je nutné dodat detailní a vícero fotek, aby bylo jasné, že došlo jiné zboží než jste objednali.

  #8427

  Tynusa
  Účastník

  No tak co se dá dělat :-/ A ty detailní fotky, to má být co? Ono když má přijít mikina a místo ní přijde triko, tak vyfotím triko. Nějak z toho nejsem moudrá.

  #8428

  Iveta
  Správce

  Bez fotek Vám opravdu nedokáži říci, co bylo špatně. Také je dobré přidat dvoufotku, na které bude vlevo objednané zboží a vpravo došlé zboží – třeba jako foto v příloze.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.