Dotaz

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #811
  Bohumil
  Participant

  Dobrý večer Ivetko.
  Mám zase takový problém.Asi mám pech na špatné prodejce.Objednal jsem si rybářské vlasce 6.2. Bylo mi zasláno sledovací číslo a až podlouhé době se mi při sledování objevilo že zboží bylo 16.2. podáno a od tý doby je to tam pořád a zásilka nikam neputuje.Už třikrát jsem se dotazoval prodejce aby mi poslal nějakou zprávu jestli bylo zboží opravdu odesláno a někde trčí nebo jestli neví coje s ním a prodejce absolutně nereaguje. Mám ještě počkat a nebo otevřít spor?Do konce dodání je ještě 43 dní.
  Děkuji

  #812
  Iveta
  Keymaster

  Dobrý večer 🙂
  V Číně teď měli svátky, takže to všechno bylo (a ještě je) takové zpomalené, takže bych ještě počkala.
  Mám to samé u mých zásilek:
  podáno 11/2 – do ČR odesláno 13/2
  podáno 13/2 – do ČR odesláno 22/2
  podáno 16/2 – zatím nic

  #832
  Bohumil
  Participant

  Dobrý den Ivetko
  Už mě pomaly dochází trpělivost.Dnes už je 3.3. a o zboží pořád žádné informace a prodejce na dotazi nereaguje.Při zadání sledovacího čísla se pořád objevuje jenom že 16.2.podání zboží a jinak nic.Na dodání zboží je ještě dost času ale znepokojuje mne že nelze sledova kde zboží je a prodejce mlčí.Tady je co se mi objeví při sledování zásilky.

  2015.02.16 10:35 (GMT-7): Sbírka
  2015.02.16 00:00 (GMT-7): zásilka byl vyslán.

  #833
  Iveta
  Keymaster

  Dobrý den,
  jj. měli tam svátky, zavřeno měli týden, tak asi mají i zabržděnou poštu. Pokud prodejce nereaguje, klidně otevřete spor, třeba se ozve. Pokud by se neozval, tak se Vám po 5ti dnech vrátí peníze a možná časem i ty vlasce přijdou. 😉

  #834
  Bohumil
  Participant

  Dobrý večer Ivetko
  Měla jste asi pravdu s těmi svátky,protože zboží už se pohnulo.Jak dlouho ty svátky mají že to trvalo tak dlouho.Hlavně že se to pohlo.

  #835
  Iveta
  Keymaster

  No tak to je super, to jsem ráda, že se to už hýbe 🙂 Čínský Nový rok měli 19/2, ale spousta obchodů měla dovolenou (a neodpovídali na zprávy, neodesílali zboží, neřešili spory) od toho 17/2 do 24/2, někteří dokonce do 1/3. Jsou to pro ně největší svátky roku, Vánoce ani Silvestr tolik neslaví.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password