Přidej recenzi

Feedback od predajcu

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 9 měsíci.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #790

  Ahoj, chcela by som sa spýtať, ako je to so zobrazovaním mojich feedbackov pri produktoch. Napísala som dva, ale ani jeden sa nezobrazuje na tej-ktorej stránke pri danom produkte. Keď si v časti Manage Feedback kliknem na záložku Orders Awaiting Supplier Feedback, svoje feedbacky tam vidím a pri oboch zatiaľ chýba feedback od predajcu. Znamená to, že môj feedback sa objaví, až keď ja obdržím ten od predajcu? Ďakujeem 🙂

  #792

  Iveta
  Správce

  Ahoj,
  dáš prodejci feedback a ten má 30 dnů na udělení feedbacku tobě. Když ho udělí, objeví se tvůj feedback u zboží a ten jeho ve tvém přehledu. Za obdržené fb dostáváš stejné vyznamenání / diamaty / koruny jako se zobrazují u prodejce. Pro prodejce je napsání fb výhodou, která mu ohodnotí zboží -> tím zlepší jeho hodnocení pro budoucí nakupující, proto by mělo být i v jeho zájmu, aby fb udělill i kupujícímu. Tedy pokud je kladný 🙂
  Když však prodejce tobě fb neudělí, po 30ti dnech se k jeho zboží propíše ten tvůj komentář, ale ty nedostaneš žádné hodnocení. To většinou dělá u špatných hodnocení, že neodpoví a tím oddaluje dobu, než se špatný fb objeví u jeho zboží.

  Ještě dodám, že když udělíš fb, tak do doby než svůj napíše prodejce máš možnost jej ještě upravit. Toho využívají prodejci, kteří za změnu na kladný fb (více hvězdiček) nabízejí ve zprávách slevy, nové odeslání zboží, vrácení peněz mimo Ali… ale vzhledem k tomu, že už to jde mimo Ali, tak už tomu nelze věřit, nemůžeš to pak vymáhat přes Ali. Takže změníš fb příslibem např. za slevu na příští nákup a jak ho změníš, prodejce přestane komunikovat.

  Ještě přikládám tabulku znázorňující počet fb potřebných k udělení vyznamenání / diamantů / korun. Prodejce mají modré, kupující červené

  Attachments:
  #2175

  Petr
  Člen

  Zdravím, ani můj negativní fb se neobrazuje. Na konci Aliexpress sporu jsem poslal fb co bylo + a co – . Nicméně hodnocení bylo více negativní. Myslím, že zde asi nikdo nebude vědět proč.

  #2179

  Iveta
  Správce

  A uběhlo od udělení fb více než 30 dní?

  #2182

  Petr
  Člen

  Dneškem to je 14 dní.

  #2183

  Iveta
  Správce

  Tak proto… Fb se propíše až po 30ti dnech nebo když prodejce napíše Vám feedback, tak dříve. Ale fb uděluje tak každý čtvrtý prodejce, takže spíše až po těch 30 dnech.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.