Přidej recenzi

Granitový dřez a jeho čištění

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  lenickasmatlakova a poslední změna proběhla před 1 rok, 2 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #2540

  Kate
  Uživatel

  Zdravím! B) Ráda bych se zeptala na čištění granitového dřezu od vodního kamene. Vždy jsme měli nerezový, který šel od vodního kamene vyčistit octem bez problémů, ale na našem novém dřezu zůstávají mapy, které jdou velmi špatně dolů… Zkoušela jsem také univerzální [url=http://www.trendo.cz/cistici-prostredky]čistič[/url] na dřezy, ale bez velkého úspěchu. Sice se mi po několika hodinách práce podařilo částečně smýt i ty zbylé mapy, ale uvítala bych nějakou snadnější, méně časově náročnější metodu. Nevíte, čím by to mohlo být způsobeno? Chovají se takto všechny gran. dřezy, nebo je možné, že jsme koupili nějaký nekvalitní, který je neobvykle náchylný na vodní kámen? :unsure:

  #8379

  lenickasmatlakova
  Účastník

  Zdravím! Ocet, ocet, ocet a citron 🙂 je to ta nejlepší kombinace na čistění dřezů jaká může existovat (dělá to i moje babička :)) https://eshop-schock.cz/content/37-jak-se-zbavit-vodniho-kamene-ve-drezu – tady máte ještě pár typů 🙂

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.