Přidej recenzi

jak a kde najít prodejce?

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1942

  Adéla
  Uživatel

  Ahoj, kamarád chce něco objednat z Ali, bohužel přesně nemůžu najít to co chce, ale mám oskenovanou obrazovku kde je produkt a jméno prodejce. Dá se někde najít prodejce a jeho obchod, kde bych si pak vybrala zboží?
  Děkuji moc za odpověď 🙂

  #1943

  Iveta
  Klíčník

  Ahoj,
  bohužel obchod se najít nedá :-/ Ale jestli máte ofocenou obrazovku s produktem, tak opište název zboží do vyhledávače Ali – sice se tam asi nevejde celý, ale i tak to většinou najde to, co hledáte. Pokud se zobrazí více výsledků, tak ještě podle hlavního obrázku porovnáte a určitě to dohledáte.

  #1947

  Adéla
  Uživatel

  děkuji 🙂
  přesně to jsem dělala celý večer a najít mi přesně to, za uvedenou cenu nešlo, tak jsem ho přemluvila aby mi poslal odkaz 🙂
  ale docela škoda že nejde najít toho prodejce.. i v jiných případech 🙂

  #1949

  Iveta
  Klíčník

  Souhlasím, kolikrát by se hodilo najít obchod podle názvu, ale pokud to jde, tak jsem na to nepřišla já ani moji známí 🙁
  Možná, že skončila ta cenová akce, proto jste to nemohla najít. Ale pravdou je, že vyhledávač dost často nenajde nějakou věc podle filtru a pak Vám ji náhodou nabídne někde dole v doporučovaném zboží.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.