Přidej recenzi

Muzu zmenit jiz zaslany feedback na prodejce?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Martin107 a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíci.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #288

  Ahoj,
  je mozne zmenit jiz zaslany feedback na prodejce?
  Diky,
  Ladka

  #1865

  Michal
  Člen

  Presne toto iste sa chcem aj ja spýtať lebo my tovar prišiel ale nešiel tak som napísal kritické hodnotenie a predajca my napísal ze ked ho zmením ta my to pošle ešte raz tak sa to da len neviem ako budem vďační za každú radu ďakujem

  #1869

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  zaslaný feedback lze změnit do 30ti dnů od napsání, ale pouze negativní (1-2 hvězdy) jde změnit na pozitivní. Opačně to nejde – například když po pár dnech užívání zjistíte, že zboží nemá takové vlastnosti jako bylo popisováno a kladné hodnocení jste udělili hned po vybalení.
  Jinak trik – změňte mi hodnocení a já Vám pošlu nové zboží – nefunguje. Změníte a dále přestane prodejce komunikovat. K řešení problémů se používá otevírání sporů a hodnocení slouží i pro další nakupující. Nebo Vám by přišlo fér, si u ověřeného prodejce se samými kladnými hodnoceními něco koupit, přijde Vám hrozná věc, ale na žádost prodejce mu přesto dáte kladné hodnocení? V tom případě pak hodnocení postrádají smysl. Když jste na vážkách, jaké dát hodnocení, napište mu neutrál a například napište, že zboží bylo sice hrozné, ale prodejce komunikoval a vrátil za něj peníze.

  #7598

  Martin107
  Účastník

  Kde nájdem svoje hodnotenia na predajcu a ako sa dajú zmeniť?

  #7599

  Martin107
  Účastník

  Ešte dodávam že to hodnotenie ktoré bi som chcel zmeniť tak ho neviem nájsť ani medzy odstránenými objednávkami.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.