Přidej recenzi

Nedorazilo zboží – NELZE OTEVŘÍT SPOR, byl ukončen uplynutím doby

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 10 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7777

  Prosím poraďtě co dělatv když nedorazilo zboží – NELZE OTEVŘÍT SPOR, byl ukončen uplynutím doby. Komunikuji s dodavatelem / snaží se/ ale neumí příliš anglicky. Píše abych otevřela spor, když jsem mu psala že to nejde, psal mi zda mám pay pal.. ten ale nemám. Díky

  #7781

  Iveta
  Klíčník

  Pokud doba uplynula během minulých 15 dnů, tak spor ještě otevřít lze. Sice u objednávky již není tlačítko na otevření sporu, ale přímo v objednávce, níže, kde je zobrazeno zboží, je modrý odkaz na otevření sporu.
  Jestli je to více než 15 dnů, doporučila bych si založit účet pay pal – není to složité (návod třeba zde: http://www.penize.cz/nakupy/317299-jak-na-paypal-zalozeni-uctu-krok-za-krokem). Pak prodejci pošlete svůj paypal účet (což je Váš e-mail, kterým se zaregistrujete) a on Vám na něj pošle peníze. Peníze si pak přepošlete k sobě na účet nebo použijete třeba v nějakém obchodě na zaplacení.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.