Přidej recenzi

nejde otevřít spor

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 10 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7783

  Jaroslav Otta
  Účastník

  Zakoupil jsem na Aliexpress kartu microsd 128gb.Bohužel je poškozená a chtěl bych to reklamovat.Zvolil jsem otevřít spor ale když vyplním všechny kolonky dle video návodu a dám Submit, tak se nic neděje.Nevím co dělám špatně.Viz přílohy.Prosím poraďte.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #7786

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  u příloh s viedeem mám zkušenost, že se musí nahrát ještě fotka ke sporu (vyfocené zboží třeba), aby šel spor odeslat. Jen video jako příloha nestačí, ačkoliv fotka tam bude samozřejmě neprůkazná, ale jinak ten spor nejde odeslat (tedy dle mých zkušeností).
  Jen nevím, proč to nechce ten text – upomíná to, že máte použít více než 500 znaků – to se mi ještě nestalo, aby to chtělo minimální počet znaků.
  Jinak jste provedl text tím programem H2testw? Výstupní obrazovku z tohoto programu by jste právě mohl dát jako foto do přílohy.

  #7787

  Jaroslav Otta
  Účastník

  Dobrý den a děkuji za rychlou odpověď.Zkoušel jsem obojí. Jak foto s videem,tak střídavě,tak bez ničeho atd. Vždy stejný výsledek. A to píšou že foto či video není povinné.Submit=nic.Tak asi oželím pár stovek.Jinak test H2testw probíhá neskutečně dlouho. už cca 11hodin a stále běží. Našlo to už 87 gb ztracených dat.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #7789

  Iveta
  Klíčník

  Sice není povinné, ale bez toho mi to nešlo – buď samostané fotky do přílohy nebo video+foto.
  Ano, test probíhá dlouho, protože se to snaží prověřit deklarovanou paměť. Já testovala 64 GB kolem 7 hodin, takže to přibližně odpovídá. Nechte to doběhnout a pak ten výsledek dejte do přílohy jako fotku, to by mělo stačit pro uznání sporu.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.