Přidej recenzi

Nepoužiteľný prsteň

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Lucia a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíců.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #2438

  Lucia
  Uživatel

  Dobrý deň,

  opäť vás chcem požiadať o radu. 18.4 som dostala prsteň, potvrdila som objednávku a zadala hodnotenie…
  Prsteň som mala asi 7x po 1 hodine a už po 4 použití sa mi zdal nejaký tmavší … teraz už nie je zlatý, ale čierny… Otvoriť diskusiu už nemôžem …
  Ako mám zmeniť hodnotenie na horšie?? Viete mi napísať presný postup?

  Ďakujem za radu.

  #2439

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  bohužel Vám neporadím, protože to jednoduše změnit nejde. Aliexpress umožňuje změnit hodnocení pouze z negativního (0-3 hvězdy) na pozitivní (4-5 hvězd), ale nikoliv obráceně.
  Můžete však použít tzv. dodatečný komentář ke zboží. Hvězdy mu tím sice nezměníte, ale pomůžete dalším kupujícím. Kliknete v levém menu na Feedbacky, na stránce pak třetí záložka Published Feedback, najdete si konkrétní zboží a u něj kliknete na Leave more feedback. Otevře se Vám Vaše ohodnocení a dole pod ním můžete do rámečku přidat dodatečné zkušenosti.
  Jinak myslím, že by jste asi nepochodila i se sporem, protože prsteny z Ali takto mění barvu skoro všechny. Ikdyž je v názvu napsané, že jsou stříbrné/zlaté, jedná se pouze o pokovení, které se časem ošoupe. Ve Vašem případě jste nosila prsten opravdu krátce, ale obvyklá doba na opotřebení je cca 3-4 měsíce. Ale zase – za tu cenu se vyplatí si objednávat stále nové a nové prsteny.

  #2454

  Lucia
  Uživatel

  Ďakujem za radu, pridala som ďalšie hodnotenie … a v budúcnosti sa s hodnotením nebudem až tak ponáhľať 🙂

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.