Přidej recenzi

Otevřel jsem spor a nic

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 5 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #8153

  Jaroslav Otta
  Účastník

  Dobrý den. Po objednání flešky 128 gb mě došla falešná. Otestoval jsem jí softem H2testw. Flešku mě vyhodnotil její velikost na cca 4gb. Otevřel jsem spor, nejdříve jsem kontaktoval prodejce s tím že fleška která udává velikost 128 gb je ve skutečnosti jen 4gb. Nejdříve mě vůbec na zprávy neodpovídal a když jsem otevřel spor, tak začal komunikovat. Nejdřív že to není možné atd. a pak ať mu dám důkaz, že je to solidní firma atd. Když jsem dal dost důkazů včetně obrázků, tak napsal ať ji pošlu zpět a to jsem jim odmítnul vzhledem k ceně poštovnéhokteré by přesáhlo cenu za flešku. Vše jsem jim sdělil. A prodejce se mnou neustále komunikuje s tím že proč jí chci vracet, co proti nim mám atd. Připadá že natahuje nějaký čas. Už mě nebaví si s ním neustále psát a odpovídat. Chci to uzavřít a vrátit peníze. Nevíte prosím co s tím? Děkuji vám.

  #8156

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  otevřel jste spor, prodejce navrhl řešení, Vy jej odmítnete tlačítkem Odmítnout a o víc se starat nemusíte. Po 5 dnech se to předá automaticky na Aliexpress a oni rozhodnou. Nemusíte si s ním psát a také to nic nemění na výsledku sporu, protože to stejně bude rozhodovat Aliexpress dle časové linky v úvodu sporu.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.