Přidej recenzi

Pravidla recenzního vlákna

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (0 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Český Aliexpress a poslední změna proběhla před 5 roky, 1 měsícem.

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #206

  Jak už název vlákna napovídá, do tohoto vlákno se týká pravidel a doporučení v „recenzním“ vlákně resp. odlišností od globálních pravidel. Původně jsem tato pravidla chtěl vložit buď do těch globálních nebo přímo do recenzního vlákna, ale nakonec jsem zvolil formu samostatného vlákna.

  [b]Co by měla obsahovat ideální recenze[/b]

  [ul]
  [li]Identifikaci produktu a odkaz na inzerat[/li]
  [li]Informace, ktere ktere byli v recenzi nespravne uvedene[/li]
  [li]Informace o cenách [/li]
  [li]Informace o prodejci jako takovem: jak je oblibeny nebo jak se s nim komunikovalo. Priklady …
  [li]Jaka byla doba dodani? …….[/li]
  [li]Kvaitni fotografie? …….[/li]

  Pochopitelně vždy záleží na vašem uvážení co vše do recenze zahrnete – výše uvedený seznam je spíš seznamem „námětů“ než povinných součástí recenze. Většinou stačí stručně shrnout základní informace, a vypíchnout nestandardní (výrazně positivní či negativní) věci.

  [b]Co naopak do recenzního vlákna nepatří[/b]

  Off-topic příspěvky (včetně příspěvků typu „nevite kde sezenu tyto kalhoty“ případně „kupoval uz nekdo tohle“ atd. – na ty tady existuje extra vlákno).

  Urážky a různé osobní útoky.
  Očividná proma, nebo dokonce self-proma (i skryté). A samozřejmě naopak poškozování „konkurence“ falešnými negativními recenzemi. Ne vše se ale dá odhalit – při čtení recenze vždy sledujte kolik má uživatel příspěvků, jestli dávají smysl, jestli se nevztahují jen k jednomu prodejci, jaké recenze na daný produkt vlozili jiny uzivatele…

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.