Přidej recenzi

Prodejce chce penize zpet

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 2 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #8263

  Dobry den, v listopadu jsem objednavala zbozi, ktere jsem chtela jako darek ne Vanoce. Neprislo. Tesne pred koncem ochranne lhuty jsem otevrela spor a chtela vratit penize, jako duvod jsem uvedla mj. ze jsem darek chtela na Vanoce. Prodejce napsal, ze zbozi odeslal a ze mam cekat. Mezitim Aliexpress uzavrel spor v muj prospech a vratil mi penize. Par dni pote prislo zbozi. Ted po asi ctyrech tydnech prodejce napsal, ze jsem balicek dostala a ze mi vratili penize a jestli jim ty penize poslu zase zpatky (repay). Ma na to pravo? Nebo uz je cela kauza uzavrenym sporem ukoncena? Mam nejak reagovat, nebo nechat byt? Dekuji.

  #8281

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  pokud zboží není doručeno do 60 dnů, máte právo na otevření sporu a poté vrácení peněz. Když Aliexpress spor uzná, dostanete peníze zpět a tím je objednávka vyřešena. Když zboží přijde po vrácení peněz, můžete jej doplatit nebo nereagovat na zprávy a zboží si ponechat zdarma.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.