Přidej recenzi

Prodejci nepřišli peníze

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #2892

  Nastrazkytabor
  Uživatel

  Dobrý den. Objednal jsem si 6kusů zboží. Zaplatil jsem a peníze se mi odečetli. 4kusy zboží už mi prodejci poslali a další dva mi napsali že jim nepřišli peníze. Můžete mi poradit co mám dělat a jak se takováto situace řeší? Děkuji.

  #2893

  Ne Uvedený
  Uživatel

  Zdravím!
  Na aliexpressu neplatite primo prodejci. Po objednani zbozi jsou Vam z karty strzeny penize a ty ma „v uschove“ aliexpress. Pote co potvrdite, ze Vam zbozi prislo, nebo Vam vyprsi ochranna lhuta aliexpress teprve penize uvolni prodejci.

  Mam tedy trochu problem rozumet Vasemu dotazu. Zbozi jste tedy zaplatil, a byla Vam prislusna castka strzena z bankovniho konta?

  #2895

  Nastrazkytabor
  Uživatel

  Ano byla mi odečtena částka za všechno zboží co jsem si objednal.Objednal jsem najednou 6kusů zboží. Od 5 kusů mi přišel meil že už je to na cestě a jeden mi psal na ali že nemůže odeslat objednávku že mu nepřišli peníze.Tomu nerozumim

  #2897

  Iveta
  Klíčník

  Tak když prodejce neodesle zboží, tak Vám AliExpress automaticky vrátí peníze zpět. A u objednávky není vidět oranžové tlačítko Pay now? Kdyby bylo tak objednávka skutečně není zaplacená. Jestli tam není, je to důkaz, ze prodejce lze.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.