Přidej recenzi

Recenze – Samsung Galaxy S5 – repas

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Tomáš a poslední změna proběhla před 4 roky, 2 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #522

  Přidávám recenzi na repas Samsung Galaxy S5. Telefon jsem objednala v akci za 140USD. Na první pohled paráda, laik by nepoznal, že to není originál, ale protože doma originál máme, mohli jsme srovnávat .. První věc, kterou jsem udělala byla, že jsem do telefonu nahrála zdarma antvir, kterým jsem telefon projela (doporučila bych všem před použitím !!!!). Použila jsem AVG a ESET. Oba mi našly 4 viry ! A ne ledajaké … viry nejdou z mobilu smazat, jelikož jsou součástí systému, takže musím přeinstalovat komplet celý Android. Pokud si vir necháte, riskujete nakažení svých přátel, či zasílání podvodných sms s žádostí o peníze svévolně z mobilu. Druhou věcí je snímač otisků prstu. Samozřejmě funguje, ale na všechny prsty ! Ale to není zas až tak podstatné … co se týká fotoaparátu, určitě nemá 16 megapixelů, ale max. 10 a to ještě s velmi slabým zaostřováním. Přední kamera je úplně tmavá, a oproti například Huawei P6 je naprosto nepoužitelná. Pokud ale chcete telefon hlavně pro dobrou čitelnost, volání a sms + internet, je naprosto dostačující !
  Ještě poznámka k baterii – v balení jsou dvě, jedna vydrží asi tak 8 h na jedno nabití, druhou jsem ještě nestihla vyzkoušet.

  #732

  Tomáš
  Uživatel

  Ahoj. Měla si telefon i s originální krabicí? A přes jakou společnost sis ho nechávala zaslat?

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.