Přidej recenzi

vrácení zboží

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1071

  Dobrý den mam odeslat zpět z zboží ale aliexpress mi napsal toto
  You now have an agreement with the seller to resolve the dispute.
  You must return your order (with tracking details) within 6 calendar days 3 hour 44 minute 58 second If you fail to return your order within this deadline, your payment will be released to the seller.
  Stihnu balík ještě odeslat?

  #1072

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  toto běží lhůta pro odeslání, tzn. doba, po kterou musíte stihnout odeslat zboží zpět prodejci. Odeslání potvrdíte zapsáním čísla balíku a pak běží doba pro doručení prodejci. Takže během 6ti dnů by jste měl balíček odeslat, to by jste mohl stihnout 🙂

  #7873

  Jakub Vlach
  Účastník

  Dobrý den, rád bych požádal o radu. Objednal jsem si zboží, které dorazilo, avšak nestihli jsme vyřídit s DHL celní řízení v požadovaném času a oni ho vrátili zpět – z celkové objednávky nám dorazilo pouze něco, zřejmě to, co nepodléhalo celnímu řízení, zbytek poslali zpět do Číny. Napsal jsem prodejci žádost, aby nám zboží opět poslali, žádná reakce z jejich strany. Zboží je zaplaceno a je v hodnotě 200 dolarů. Jak eshop standardně postupuje pokud se mu balík vrátí? Děkuji předem za radu.

  #7874

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  ze své zkušenosti – obvykle prodejce dělá, že nic neví nebo neodpovídá. Pokud byl balík vrácen, otevřít spor, jinak peníze zpět nedostanete. Aliexpress už nesleduje, zda byl balík vrácen prodejci a neproběhlo doručení, takže když prodejce bude dělat mrtvého brouka, uteče doba pro doručení a on dostane peníze za zboží.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.